GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 4457693
nr 445 7693
Tallrikar
8st, Rörstrand, 1800-tal [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 januari 2007
kl 16:06:32
Rörstrand